Több mint száz lovas versenyzett

2024. április 29. 17:30

Ötödik szabadidős lovasversenyét szervezte április 28-án, vasárnap a Zöldmező Lovassport Egyesület. A Magyar Lovas Szabadidősport Szövetség közreműködésével létrejött eseményre a Tapodi-tanyán került sor. A megmérettetésen összesen 15 egyesület képviselte magát, a nap folyamán 160 rajt valósult meg, 20 különböző versenyszámban, ügyességi, díjugrató és díjlovaglás kategóriákban. Az eseményen Hobby Horse és haflingi felvezető verseny részvevőinek is szurkolhattak az érdeklődők.

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

2024. április 28. 15:00

Abonyban rendezték meg az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokságot, egyben Varga János Emlékversenyt. A remek formában lévő, 110 kg-os válogatott versenyző minden ellenfelét nagy fölénnyel legyőzve szerezte meg az újabb bajnoki címét.

Kunbaján sem sikerült gólt és pontot szerezni

2024. április 28. 14:00

A vármegyei első osztályú labdarúgó-bajnokság 25. fordulójában a Kiskunfélegyháza csapata Kunbajára utazott, hogy gyűjtse pontjainak a számát. Bár a mérkőzés nagy részében a vendégek többet birtokolták a labdát, ez az eredményben nem mutatkozott meg.

Uszonyos- és búvárúszó országos bajnokság

2024. április 24. 06:00

Rabi Anna, a Bácsvíz KVSC versenyzője, a Batthyány Lajos Általános Iskola 5.a osztályosa lehetőséget kapott, hogy a hétvégén Egerben, a Bitskey Aladár Uszodában az ifjúsági korosztályos uszonyos- és búvárúszó országos bajnokságon megmérettesse magát. Jelenleg serdülőkorú versenyzőként számára ez egy magasabb korosztályban történő versenyzést jelentett, így a cél elsősorban a saját időeredményeinek javítása volt.

Karatebajnokság Félegyházán

2024. április 24. 14:00

IV. Eisberg Kiskun Kupa Kyokushin Karatebajnokságot szervez kezdőknek a Kyokushin Kumite Sportegyesület a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban április 27-én, szombaton.